خدمات پشتیبانی وردپرس

()
خدمات پشتیبانی وردپرس

طراحی و پشتیبانی سایت وردپرسی

روال کار بسیاری از شرکت ها به این صورت است که پس از پایان قرارداد طراحی، خدمات پشتیبانی را برای ادامه فعالیت سایت طراحی شده در نظر نگرفته اند و این عدم پشتیبانی در صورت بروز مشکلات متناوب کار را برای بسیاری از مدیران سایت با مشکل مواجه می کند.

این مشکلات می تواند سایت را از بین ببرد. برای چند ساعت از دسترس کاربران خارج می شود که خود باعث خسارت به شرکت مربوطه می شود. بنابراین پشتیبانی از وب سایت یک اصل مهم برای صاحبان سایت های درآمدزا محسوب می شود. با پشتیبانی آنلاین فعالیت سایت وردپرسی خود را تضمین کنید.

پشتیبانی آنلاین وردپرس

برای یک مدیر سایت وردپرسی که روزها را صرف حل مشکلات مربوط به سایت وردپرس می کند و وقت مفید خود را برای انجام کارهای دیگر از دست می دهد بسیار اتفاق افتاده است. رفع ایرادات سایت وردپرس نیاز به تجربه و دانش خاصی دارد و این برای تیم مدیریت سایت گیج کننده است.

تیم پشتیبانی آنلاین وردپرس کاریبو برای سرعت بخشیدن به زمان رفع مشکلات سایت وردپرس، خدمات پشتیبانی سایت وردپرس را برای مشتریان در نظر گرفته است. پشتیبانی وردپرس بر اساس پنل های ارائه شده توسط تیم پشتیبانی فنی وب رامش انجام می شود. پشتیبانی آنلاین از سایت های وردپرس بر اساس چهار پنل طلایی، نقره ای، برنزی و VIP ارائه می شود. در قرارداد پشتیبانی سایت موارد مربوط به هر پنل به تفصیل توضیح داده شده و هزینه پشتیبانی سایت برای این پنل ها متفاوت است.

نحوه پشتیبانی سایت وردپرس توسط تیم فنی و تیم طراحی سایت کاریبو می توان به موارد زیر اشاره کرد

2818353

پشتیبان گیری دوره ای از فایل ها، تنظیمات پنل سایت، پایگاه داده (دیتابیس) و محتوای وب سایت

2498074
نصب تنظیمات و افزونه های لازم و اطمینان از عملکرد بی عیب آنها
388531
به روز رسانی امنیتی هسته پورتال وب سایت وردپرس و افزونه های پورتال
4831873
غیرفعال کردن یا حذف برخی از افزونه ها برای آزمایش بهبود عملکرد

درباره خدمات پشتیبانی سایت بیشتر بخوانید

امروزه شاید با توجه به رشد کسب و کارها و فضای دیجیتال مارکتینگ، مشاغل زیادی سعی در پیوستن به این فضا دارند تا کسب و کار خود را نجات دهند، اما امروزه با وجود طراحان و برنامه نویسان بسیار، انتخاب آنها بسیار دشوار است. ، اما در ما می خواهیم یک نکته مهم را به شما بگوییم که در واقع فقط داشتن و طراحی وب سایت نمی تواند به کسب و کار شما کمک کند یا باید بگویم که شما تاکنون ۵ درصد از کار را انجام داده اید.

پشتیبانی سایت و توسعه وبسایت

بسیاری از شما قطعاً تجربه کرده اید که توسعه و رشد یک وب سایت همیشه به خدمات پشتیبانی سایت نیاز دارد، یک حامی وردپرس که همیشه وب سایت را بررسی می کند و مشکلات آن را برطرف می کند.

امروزه وب سایت های زیادی در طول روز طراحی می شوند، اما آیا همه این وب سایت ها توسعه می یابند، آیا همه این وب سایت ها در نتایج جستجوی گوگل موفق می شوند؟ مشکل اینجاست که فقط ۵ درصد از وب سایت ها می توانند موفق شوند، دلیل آن این است که آنها تا حدودی با SEO وردپرس آشنایی دارند و وب سایت خود را در وضعیت خوبی دارند. . قرار دادند.

هرچقدر هم که یک وب سایت حرفه ای طراحی شده باشد، قطعا نیاز به نگهداری و توسعه دارد. نقش پشتیبانی سایت در اینجا می تواند به رشد کسب و کار کمک کند. وب سایتی که در واقع به مانیتور برای سرعت، امنیت و سئو نیاز دارد تا بتواند برای بقای کسب و کار خود در نتایج جستجوی گوگل حضور داشته باشد. این قسمت از سئو دارای موضوعات بسیار تخصصی است که در این توضیح وجود ندارد.

پشتیبانی سایت

شاید انتخاب حامی سایت برای برخی بسیار سخت باشد، باید بگوییم که امروزه با وجود این همه طراح و برنامه نویس، انتخاب یک فرد با تجربه کار سختی است. شما تاکنون هزینه کرده اید.

گروه کمک وردپرس به دور از هر شعاری با ۱۲ سال سابقه در زمینه وردپرس می تواند گزینه مناسبی برای توسعه و پشتیبانی وب سایت شما باشد. ما در تلاش هستیم تا تمام تخصص خود را در اختیار همه مشتریان خود قرار دهیم، به خصوص وب سایت هایی با برندهای معروف ارائه می دهیم که خوشبختانه پس از گذشت چند سال توانسته ایم اعتبار و اعتماد خوبی کسب کنیم.

پشتیبانی وردپرس یا پشتیبانی سایت

هر دو عنوان یک موضوع را ارائه می دهند، نه تنها در ایران بلکه در جهان ۷۵ درصد از وب سایت های موجود از وردپرس استفاده می کنند و خوشبختانه توسعه دهندگان زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و به توسعه وب کمک می کنند.

گروه راهنما وردپرس همچنین دارای تیمی مجرب در زمینه توسعه کسب و کار آنلاین به ویژه وب سایت هایی است که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی شده اند، خدمات بالقوه ای از جمله پشتیبانی وب سایت وردپرس و نگهداری وب سایت، سئوی وردپرس، افزایش امنیت وردپرس و … افزایش سرعت وردپرس.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر هنوز هم برایتان روشن نیست که طراحی سایت برای کسب و کارتان چه تاثیری می تواند داشته باشد، می توانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره های آن ها برای تصمیم گیری استفاده کنید.

درخواست مشاوره رایگان
درخواست مشاوره طراحی سایت

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.