طراحی وب سایت – سایت شرکتی | سایت فروشگاهی

()
طراحی وب سایت

چرا نیاز به وب سایت داریم؟

داشتن یک وب سایت خوب بلافاصله اعتبار شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش می دهد. وب سایت ها به شما این امکان را می دهند تا با معرفی کاملاً مناسب کسب و کار خود ، تأثیر بسیار خوبی ایجاد کنید. یک وب سایت می تواند به نمایش تخصص و موقعیت بهتر کسب و کار شما کمک کند.

 

;hvdf,

طراحی سایت مناسب چه کسب و کار هایی است؟

شاید در ابتدای امر صاحبان کسب‌وکاری که به روش سنتی به تجارت خود مشغول هستند، نیاز به داشتن یک وب‌سایت را حس نکرده و تلاشی برای به روز کردن کسب و کار خود نداشته باشند و شاید اولین سوالی که ذهن آنها را به خود مشغول می‌کند این باشد که چرا داشتن یک وب‌سایت به این اندازه مهم است.اما واقعیت این است که هر فردی که به دنبال خرید محصول و یا دریافت خدمات مشخصی است، در ابتدا جستجوی خود را در اینترنت آغاز می‌کند. سپس با تحقیق بیشتر اقدام به خرید می‌کند.

پس به بیان دیگر کسب‌وکارهایی که در دنیای آنلاین برای خود جایگاهی را درست نکرده اند، محکوم به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان خود هستند.

فرآیند طراحی سایت در کاریبو به چه صورتی است؟

شناخت نیازمندی های مشتری برای سایت

جلسه شناخت نیازمندی ها

هر کسب و کاری با توجه به رویکرد و اهداف خود نیازهای متفاوتی برای عملکرد مناسب وب سایت خود دارد. کارشناسان کاریبو با تنظیم جلسات مختلف جهت شناخت نیاز شما و مشاوره، شما را در ساخت وب سایت با عملکرد مناسب راهنمایی می کنند.
انتخاب و خرید دامنه سایت

انتخاب و خرید دامنه

برای تمایز و قابل دسترسی بودن نسبت به سایر وب‌سایت‌ها در اینترنت به نامی اختصاصی نیاز دارید. دامنه مانند آدرس یک خانه می باشد همانطور که شما برای پیدا کردن یک خانه آدرس آنرا جست و جو میکنید برای پیدا کردن یک سایت نیز لازم است تا آدرس آنرا در اینترنت جست و جو کنید.
خرید هاست میزبانی سایت مشتری

خرید هاست میزبانی

هاست مکانی است که تمامی فایل‌های سایت شما در آن قرار می‌گیرند. انتخاب یک هاست باکیفیت بسیار مهم است، چرا که یک شرکت هاست می‌­­تواند میزان تاثیرگذاری وب­سایت شما را افزایش دهد و یا آن را از بین ببرد. یک هاست ناپایدار، باعث از دست رفتن مشتریان، کاهش رتبه سایت و کاهش درآمد شما خواهد شد.
طراحی و آماده سازی سایت

طراحی وب سایت

بعد از شناسایی نیازها و آماده‌سازی بستر لازم، به مرحله طراحی اولیه (هم از نظر ظاهر و هم از نظر عملکرد) می‌رسیم. ظاهر و به اصطلاح قالب سایت با توجه به برند و حوزه فعالیت شما طراحی و آماده می‌شود. بعد از کدنویسی‌های لازم و تخصصی، اطلاعات لازم و اولیه بارگذاری می‌شود.
تست و بازنگری نهایی سایت مشتری

تست و بازنگری

در این مرحله یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با این سایت کار شود. اگر نیاز به تغییر یا اصلاحی باشد تیم کاریبو سریعا رسیدگی کرده و ایرادات را برطرف می‌کند.
آموزش مشتری برای مدیریت سایت

تحویل وب سایت

پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک جلسه با کارفرما تشکیل شده و تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن‌ها توضیح داده خواهد شد. در این قسمت سایت آماده استفاده و بارگزاری محتوا می‌باشد.
پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی

طبیعتا هر نرم‌افزار و سایتی نیازمند نگهداری و به روز رسانی برای عملکرد بهتر است. یک وب سایت حتی با بهترین طراحی اولیه نیز نیازمند خدمات پشتیبانی است. این پشتیبانی شامل به روز رسانی‌ها، رفع خطاهای احتمالی، پاسخگویی به سوالات، توسعه و انجام تغییرات لازم در سایت، آموزش‌های استفاده از سایت و… می‌باشد.

کارفرما چگونه پیشرفت پروژه را می بیند؟

کارفرما می‌تواند قدم به قدم مراحل طراحی سایت را پیگیری کرده و از پیشرفت پروژه و آخرین تغییراتی که بر آن اعمال شده به راحتی با خبر شود. شما می‌توانید در هنگام انجام پروژه از طریق یک آدرس اینترنتی که به صورت اختصاصی برایتان در نظر گرفته شده، به صورت لحظه‌ای از وضعیت سایت خود مطلع شوید.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر هنوز هم برایتان روشن نیست که طراحی سایت برای کسب و کارتان چه تاثیری می تواند داشته باشد، می توانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره های آن ها برای تصمیم گیری استفاده کنید.

درخواست مشاوره رایگان
درخواست مشاوره طراحی سایت

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.